Begüm Gelişmek

Koleksiyon şehir hayatında, trafikte ve sokakta yaşadığımız hayattaki hızlı kalabalık karışıklığı ifade etmektedir. Ancak aynı zamanda o karışıklığın içinde olan bir o kadar da düzenden oluşmaktadır.

Terör ve bu terörle mücadele etmeye çalışan güçlü bir kadına yönelik hazırlanmıştır. Bu güçlü kadın kendine güveni olan sert ve asi ruhlu bir kadın. Günlük hayatta her insanın kullandığı ve yıllar sonra da kullanacağı ’denim’den yola çıkılmıştır. Koleksiyonun ana kumaşında harmanlanan bir diğer kumaş ise denime daha askeri ve savaşçı kimliği kazandıran kamuflaj desenli suni kürktür. Bu iki kumaş elde aplike halinde birleştirilerek bir bütün haline getirilmiştir.

Koleksiyondaki cep detayları, geniş kesimler ve geniş kol evleri bunu giyicek kişinin en önemlisi rahatlığına uygun olması için tasarlanmıştır. Gündelik hayatının hızına yetişebilmek küçük ama bir o kadar da büyük, bir kıyafette her insanın kullanmayı istediği detaylardır. Koleksiyondaki baskın renk olan turuncu, batan güneşin ardından yeniden doğan güneşin simgesidir.

Galeri