Başarı dolu 77 yılı geride bırakan Vakko, değişen dünya koşulları ve gelişen teknolojileri göz önüne alarak güncel bir tasarım – üretim anlayışını 2008 yılında Vakko Üretim Merkezi Esenyurt ile hayata geçirdi.

Vakko Üretim Merkezi Esenyurt emprime baskı ve hazır giyim üretim birimleri, lojistik tesisleri, sosyal kullanım alanları, çalışma ofisleri ve modern teknolojinin en yeni olanaklarıyla donatılan 33.000 m2 kapalı alanıyla Vakko’nun öncü duruşunu yansıtıyor. Yapı, üretim ve yönetim olarak iki bölümden oluşuyor. Vakko Üretim Merkezi’nde her sezon 600 adedi aşkın desen Vakko Emprime Sanatı ustalığı sayesinde hayata geçiyor. Emprime de üretimin her aşaması deneyimli bir yönetici kadrosu liderliğinde gerçekleşiyor. Vakko desenleri, Desen Atölyesi’nde Vakko’nun deneyimli kreatörleri tarafından tasarlanıyor.

Kalite
Politikamız

Üstün hizmet anlayışıyla, müşterilerimize yüksek kaliteli ve ayrıcalıklı ürünler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak. Gelişen teknolojiyi ve sektörel yenilikleri sürekli takip ederek sektörde yenilikçi ve öncü olmak. Çalışanlarımızın bilinç seviyesini artırarak çevreye, iş sağlığı ve güvenliğine, kaliteye duyarlı olmalarını sağlamak. Tüm süreçlerde kaynakları planlı ve etkin kullanarak sonuç odaklı olmak.

İş güvenliği risklerini, kazaları ve çevre kirliliğini önleyerek, yasal şartlara uygunluk sağlamak. Kalite, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim sistemleri şartlarına uyarak, sistemin etkinliğini izlemek ve sürekli iyileştirmektir.

Biz Vakko’yuz,
Sizin İçin Varız

Vakko Dostu müşterilerimizden gelen övgüler ve paylaşılan fikirler markamızın kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü en kaliteli ürün ve en kaliteli hizmet anlayışının devam edebilmesinde bizlere yol gösterici olmaktadır.

Bu nedenle her konuda Müşteri Hizmetleri Birimi ile irtibata geçmek isteyen değerli müşterilerimiz haftanın 7 günü sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veren Vakko Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayabilirler.

E-posta: musteri.hizmetleri@vakko.com.tr

TEL: 0212 482 04 04

No Comments Yet

Comments are closed